Instagram

Rada studentů je tým zástupců tříd Gymnázia Žďár nad Sázavou. Naším cílem je zlepšit prostředí školy. Podílíme se na pořádání různých akcí pro ostatní studenty, řešíme jejich stížnosti nebo realizujeme podněty z jejich řad. Naši činnost koordinují zástupkyně z řad učitelů Markéta Pohanková a Jiřina Kalinová, jež zprostředkovávají komunikaci například s vedením školy, ostatními profesory, školníkem nebo vedoucí školní jídelny.  Scházíme se každé dva týdny nebo v případě nutnosti i častěji.

Vedení rady studentů

Zástupci tříd

 

Studenti studentům

Studenti studentům

V pátek 7. 2. 2020 u nás ve škole proběhla akce Studenti studentům. Co to vlastně je? Studenti z vysokých či vyšších odborných škol, kteří úspěšně absolvovali naše gymnázium, představují školy, na kterých momentálně studují.

18. 2. 2020 Rada studentů Život na gymnáziu

Už podruhé se běželo pro Afriku

Už podruhé se běželo pro Afriku

V úterý 23. 4. po velké přestávce se na školním hřišti sešli studenti a učitelé, kteří se rozhodli podpořit projekt s názvem Běh pro Afriku, který jsme na našem gymnáziu zorganizovali již podruhé.

14. 6. 2019 Sport Rada studentů

Běh pro Afriku

Běh pro Afriku

25. května se na školním hřišti uskutečnil Běh pro Afriku, což je charitativní akce, jejímž zakladatelem je Člověk v tísni. U nás na gymnáziu se konala poprvé, ale proběhla již v předchozích letech na různých místech po celé České republice.

9. 6. 2018 Sport Rada studentů

Icons made by Freepik from www.flaticon.com