Instagram

Škola za svou historii vychovala nejen vědce, lékaře, učitele, zahraniční zpravodaje, tiskové mluvčí, sportovní reprezentanty, umělce, dnes i úspěšné podnikatele, ale především solidní a pracovité lidi. Celkem naší školou prošlo přesně 6039 absolventů.

Třída: Oktáva
Školní rok: 2020/2021
Třídní učitel: Mgr. Lukáš Bořil

Hynek Bareš, Jan Bogaň, Vlasta Braunová, Kateřina Fialová, Daniel Hláčik, Eliška Janovská, Matěj Kos, Jakub Krob, Martina Křižovičová, Jan Liml, Vít Linhart, Lucie Lukešová, Matouš Malý, Vítězslav Moučka, Jan Nechanický, Matěj Novák, Natálie Procházková, Pavla Prokopová, Žaneta Slámová, Adéla Stárková, Lucie Stárková, Hana Suková, Alena Šindelářová, Kateřina Štolová, Anna Švaňhalová, Jan Ušák, Marek Veselý, Mikuláš Zažímal

Třída: 4.A
Školní rok: 2020/2021
Třídní učitel: Mgr. Alena Čeplová

Eliška Blumová, Eva Brázdová, Liliana Brožová, Tadeáš Bukáček, Veronika Bukáčková, Lada Černá, Daniel Filippi, Barbora Gryčová, Tereza Halová, Anežka Hudecová, Vendula Junová, Viktorie Kadlecová, Michaela Klímová, Lada Křehlíková, Adéla Lemperová, Dominika Magyarová, Lenka Nedělková, Nikola Němcová, Tereza Obršlíková, Martin Pohanka, Natálie Pošvicová, Patrik Rosecký, Tereza Rovenská, David Sobotka, Tereza Sobotková, Běla Stejskalová, Jaroslav Svoboda, Lucie Svobodová, Katrin Šturcová, Adéla Švomová

Třída: 4.B
Školní rok: 2020/2021
Třídní učitel: Mgr. Petr Musil

Filip Boháček, Ondřej Boháček, Sabina Brabcová, Kristýna Čípková, Veronika Danihelová, Vanda Doležalová, Robin Fajmonů, Martina Hoffmannová, Jessica Hofmanová, Ondřej Hromádka, Lenka Juračková, Lucie Kališová, Alena Kouřilová, Jana Králová, Marie Křesťanová, Aneta Málková, Martina Mašková, Kristýna Matulková, Sofie Nejedlá, Jana Novotná, Kateřina Novotná, Klára Ondráčková, Adam Prokop, Zdeněk Řezníček, Lenka Slavíková, Petr Smyčka, Nikola Stará, Nela Svobodová, Kristýna Šenková, Simona Večeřová, Barbora Vršová

Třída: Oktáva
Školní rok: 2019/2020
Třídní učitel: Mgr. Klára Ptáčková

Kristýna Bukáčková, Matyáš Coufal, Ondřej Filip, Tereza Havlíková, Pavel Herold, Veronika Chrástová, Jakub Juračka, Tomáš Kalas, Bohdana Klimentová, Karolína Klimešová, Lucie Krajícová, Kateřina Krejčí, Michaela Křížová, Ivana Mašková, Ivana Musilová, Václav Novák, Jan Pařízek, Viktorie Pazourová, Adam Peňáz, Denisa Peřinová, David Plessel, Tereza Prchalová, Petr Sláma, Adriana Smělíková, Lucie Štursová, Vladimíra Veselá, Lucie Voráčková, Marek Zrůst, Lucie Zvolánková, Klára Žembová

Třída: 4.A
Školní rok: 2019/2020
Třídní učitel: Mgr. Aleš Růžička

Lukáš Bartoš, Kristýna Benešová, Eva Boháčková, Natálie Cejnková, Melike Cetinkaya, Jan Čech, Alena Černá, Jindřich Doležal, Veronika Gurová, Nikol Havelková, Karolína Hladíková, Tomáš Chudoba, Klára Jagošová, Milan Jun, Kristýna Kalinová, Eliška Klusáková, Jiří Krejčík, Tereza Krejčová, Daniel Křesťan, Dominika Kunstmüllerová, Martin Máca, Andrea Melicharová, Barbora Míčová, Petra Nováčková, Denisa Novotná, Vojtěch Pohanka, Natálie Poulová, David Procházka, Markéta Schmiedová, Štěpánka Šťastníková, Matěj Ubr, Matěj Zich

Třída: 4.B
Školní rok: 2019/2020
Třídní učitel: Mgr. Jitka Rösslerová

Marie Blahová, Ondřej Boháček, Linda Brožová, Jaromír Culek, Michael Dvořák, Jakub Háčka, Bohdana Ivasyuk, Lucie Kozlová, Anna Krpatová, Nina Křížová, Petra Křížová, Filip Kubálek, Ilona Leskourová, Simona Marincová, Tereza Marková, Milena Michalíková, Lenka Musílková, Natálie Neuerová, Nicola Pácalová, Eliška Peterková, Nelly Polanská, Mojmír Polnický, Pavlína Rosecká, Nela Růžičková, Veronika Slámová, Adam Šejvl, Hana Švejdová, Alžběta Teplá, Ema Trávníčková, Vendula Trdá, Martin Vytlačil, Adéla Žáková

Třída: Oktáva
Školní rok: 2018/2019
Třídní učitel: PhDr. Magda Kulmová

Jiří Bartoš, Petra Bílková, Matěj Blažíček, Jakub Cisárik, Ondřej Coufal, Michaela Češková, Drahomíra Doležalová, Vlastimil Fiala, Nikol Filipi, Jan Fousek, Kateřina Holemářová, Filip Hraško, Naďa Kaňková, Lenka Krištofová, Anna Křečková, Jana Kuncová, Marek Laštovička, Barbora Linhartová, Petr Mečkovský, Klára Nechanická, Adéla Novotná, Sabina Peřinová, Zuzana Plevová, Tereza Poděbradská, Ondřej Růžička, Anna Růžičková, Martin Sláma, Markéta Trembaczová, Martina Ušáková, Šárka Zástěrová

Třída: 4.A
Školní rok: 2018/2019
Třídní učitel: Mgr. Eva Čepeláková

Dana Bučková, Dominika Dítětová, Matěj Hladký, Josef Horký, Daniela Horváthová, Lenka Jarošová, Aneta Juhošová, Alžběta Kabrdová, Jaroslav Kasal, Lukáš Kubík, Zdeněk Míchal, Eva Michálková, Eliška Němcová, Adam Neubauer, Patrik Pátek, Petr Peřina, Jiří Rychtecký, Adéla Samková, Nicole Sedláková, Alžběta Slámová, Hana Šanderová, Markéta Šenková, Jakub Šusták, Yen Hoa Tran, Václav Trojánek, Miroslav Ťupa, Tereza Tvrdíková, Zuzana Vintrová, Martin Vítek, Adam Zelený, Kamila Ženatá

Třída: 4.B
Školní rok: 2018/2019
Třídní učitel: Mgr. Roman Veselský

Natálie Bajerová, Filip Bartůněk, Matěj Bukáček, Daniel Čička, Marie Dvořáková, Simona Dvořáková, Tereza Dvořáková, Lucie Havlová, Lucie Houdková, Simona Hudečková, Eva Chvátalová, Tereza Janošťáková, Martina Janů, Jakub Klusáček, Alena Koberová, Anna Krčálová, Tereza Křehlíková, David Kubálek, Veronika Kusá, Matěj Kutra, Filip Mička, Markéta Mičková, Barbora Mokričková, Klára Mokričková, Vojtěch Pálka, Radek Pohanka, Veronika Skryjová, Kateřina Studená, Michaela Šimková, Tereza Štikarová

Třída: 4.B
Školní rok: 2017/2018
Třídní učitel: Mgr. Andrea Popelová

Ambrožová Renata, Anýžová Aneta, Bartoš Zdeněk, Bednářová Šárka, Bojanovská Gabriela, Dvořáková Martina, Götz Ladislav, Hockeová Tereza, Chlubnová Nikola, Juda Jaroslav, Karásek Jonáš, Klapalová Barbora, Klíma Matyáš, Kluchová Monika, Kukačka Václav, Lojek Daniel, Melicharová Jana, Neplechová Jana, Novotná Tereza, Novotný Josef, Pátková Eva, Pavlík Michal, Pazourová Zuzana, Prombergerová Tereza, Röhrichová Michaela, Rosecká Lucie, Sáblíková Leona, Seidlerová Vendula, Šerejchová Nikola, Vencálková Monika, Zítka Petr

« Předchozí 1 2 3 21 Následující »
Icons made by Freepik from www.flaticon.com