Instagram

Škola za svou historii vychovala nejen vědce, lékaře, učitele, zahraniční zpravodaje, tiskové mluvčí, sportovní reprezentanty, umělce, dnes i úspěšné podnikatele, ale především solidní a pracovité lidi. Celkem naší školou prošlo přesně 5765 absolventů.

Třída: 4.B
Školní rok: 2017/2018
Třídní učitel: Mgr. Andrea Popelová

Ambrožová Renata, Anýžová Aneta, Bartoš Zdeněk, Bednářová Šárka, Bojanovská Gabriela, Dvořáková Martina, Götz Ladislav, Hockeová Tereza, Chlubnová Nikola, Juda Jaroslav, Karásek Jonáš, Klapalová Barbora, Klíma Matyáš, Kluchová Monika, Kukačka Václav, Lojek Daniel, Melicharová Jana, Neplechová Jana, Novotná Tereza, Novotný Josef, Pátková Eva, Pavlík Michal, Pazourová Zuzana, Prombergerová Tereza, Röhrichová Michaela, Rosecká Lucie, Sáblíková Leona, Seidlerová Vendula, Šerejchová Nikola, Vencálková Monika, Zítka Petr

Třída: 4.A
Školní rok: 2017/2018
Třídní učitel: Mgr. Markéta Pohanková

Bednář Michal, Brázda Marek, Hoffmann Michael, Holánková Gabriela, Horáková Barbora, Hromádková Michaela, Kabrda Vojtěch, Kaláb Jan, Klimešová Veronika, Kolbábek David, Krumlová Nikola, Mach Matěj, Machová Kateřina, Parcl Václav, Pastyřík Martin, Rosecký Jonáš, Řebíková Zuzana, Skalníková Anna, Sklenář Matěj, Smyčka Jiří, Sobotka Petr, Starý Michal, Suková Kateřina, Vamberová Magdaléna, Vavřík Lukáš, Zedníčková Magdaléna, Zichová Dominika, Zichová Karolína

Třída: Oktáva
Školní rok: 2017/2018
Třídní učitel: Mgr. Michaela Kondýsková

Blahová Valentina, Bodnárová Lada, Bogaňová Tereza, Bořilová Markéta, Dočekalová Michaela, Glajcová Veronika, Halouzka Ladislav, Hronková Barbora, Juda Ondřej, Junek Filip, Kadlec Kryštof, Koudela Michael, Kovaříková Zuzana, Králíček Václav, Moučková Hana, Müllerová Doubravka, Nechutová Aneta, Novotný Jan-Filip, Petr Matěj, Potocký František, Přívětivý Adam, Stejskal Jakub, Suchý Ondřej, Svobodová Tereza, Švaňhalová Barbora, Tomandlová Karolína, Tomášková Adéla, Vašek Daniel, Vtípil David

Třída: 4.A
Školní rok: 2016/2017
Třídní učitel: Mgr. Lenka Formanová

Benešová Kateřina, Benešová Lucie, Bruknerová Marie, Cíchová Kristýna, Čermáková Daniela, Dudková Karolina, Dvořák David, Dvořák Vojtěch, Eichlerová Nikola, Filipová Eliška, Gregarová Kateřina, Holá Alžběta, Holéczyová Zuzana, Kopicová Lucie, Kosour Václav, Král Michal, Krejčová Martina, Krnáčová Aneta, Kundýsek Michal, Lacina Jan, Machovcová Martina, Ochranová Aneta, Papoušková Monika, Polová Karolína, Poulová Monika, Šikýřová Kristýna, Špačková Kristýna, Štefáčková Natálie, Valentová Anna, Valešová Martina, Vintr Martin, Vytlačilová Lucie

Třída: 4.B
Školní rok: 2016/2017
Třídní učitel: Mgr. Jiřina Kalinová

Ambrožová Michaela, Boháčková Michaela, Bořil Jan, Bukáčková Monika, Doubek Filip, Drdlová Hana, Faldíková Kateřina, Fořtová Kateřina, Gregar Jan, Holečková Veronika, Hronová Anna, Chlubnová Markéta, Juračková Martina, Klementová Soňa, Kolouchová Tereza, Kovalská Kristina, Musil Pavel, Nováková Lucie, Novotná Lenka, Pálková Simona, Pejcha Daniel, Režná Iveta, Roháčková Markéta, Růžičková Eliška, Semerád Michael, Slaninová Kateřina, Sobotková Martina, Tomšíková Dominika, Trojánek Zdeněk, Zichová Petra, Zobač Michal

Třída: Oktáva
Školní rok: 2016/2017
Třídní učitel: Mgr. Jana Rosecká

Balvínová Petra, Beneš Jan, Brhelová Tereza, Homolková Barbora, Hrdlička Michal, Janovská Michaela, Königová Viktória, Kovanda Martin, Králová Kristýna, Kujalová Karolína, Kunc Lukáš , Leskourová Aneta, Lukešová Viktorie, Mach Denis, Nováková Anna, Pham Thi Hai Yen, Řezníčková Lucie, Seková Martina, Slámová Lucie, Smékalová Barbora, Soška Filip, Štěpánková Lada, Tomášek Mirko, Trampeška Václav, Trojan Martin, Vencálek Jakub

Třída: 4.A
Školní rok: 2015/2016
Třídní učitel: RNDr. Petr Forman

Baránek Dominik, Bednářová Pavlína, Bodnár Daniel, Boháček Ladislav, Bruknerová Tereza, Bureš Petr, Čáslavský Jan, Dvořáková Markéta, Fabík Pavel, Halm Daniel, Holcmanová Anna, Hronová Kateřina, Huková Veronika, Kamarýtová Natálie, Krausová Kristýna, Kujalová Kristýna, Kulhánek Jonáš, Lysá Eva, Machová Jitka, Musilová Markéta, Nováčková Marie, Novotná Eva, Pálková Martina, Prokop Tomáš, Ptáčková Jana, Škorpík Filip, Šrolerová Lenka, Švecová Anna, Teplá Hana, Wasserbauer David

Třída: 4.B
Školní rok: 2015/2016
Třídní učitel: Mgr. Alena Čeplová

Adámková Petra, Bělohlávek Jaroslav, Beneš Adam, Havránková Kristýna, Hladíková Anita, Hrbková Renáta, Chalupová Monika, Jelínek Vojtěch, Kapustová Sandra, Kosková Gabriela, Kotíková Adéla, Krupička Jan, Limlová Radka, Malá Markéta, Maternová Tereza, Müllerová Karolína, Musil Dominik, Náglová Denisa, Němcová Natálie, Pelikán Jakub, Peňázová Aneta, Stará Tereza, Stránská Tereza, Šimurdová Alžběta Anna, Tomanová Nikol, Váca Ondřej, Vamberová Michaela, Vytešníková Martina, Zich Jakub

Třída: Oktáva
Školní rok: 2015/2016
Třídní učitel: Mgr. Aleš Růžička

Bártová Lucie, Bílková Silvie, Braun Vlastimil, Burda Robin, Daňsová Anna, Gregorová Markéta, Halouzková Aneta, Hásková Kamila, Jadrný Vít, Jirčíková Jana, Loub Ladislav, Lukeš Zdeněk, Máčel Martin, Mašková Michaela, Morkus Radek, Myslivec David, Nechuta David, Ošťádalová Kristýna, Pavlíček Václav, Peňáz David, Petr Martin, Petříček Vít, Sedláková Radka, Strašilová Michaela, Syslová Tereza, Šindelářová Anna, Šípková Eva, Švoma Vít

Třída: Oktáva
Školní rok: 2014/2015
Třídní učitel: Mgr. Dana Králová

Bartoš Michal, Bencová Eliška, Bojanovský Rostislav, Čeňková Gabriela, Čermáková Katka, Dopita Dominik, Fialová Edita, Havlíček Josef, Kadlec Martin, Klusáček Jan , Kršková Jana, Křivská Barbora, Kubová Iveta, Kuhnová Barbora, Marková Lucie, Milota Martin, Müller Jonathan, Novotný David, Peňázová Gabriela, Přiklopilová Jana, Radochová Martina, Rosecká Iveta, Stejskalová Michaela, Straka Václav, Švomová Aneta, Uhmann Daniel, Váša Lukáš, Večeřová Šárka, Vrábel Daniel, Zobačová Lucie

« Předchozí 1 2 3 21 Následující »