Instagram

Škola za svou historii vychovala nejen vědce, lékaře, učitele, zahraniční zpravodaje, tiskové mluvčí, sportovní reprezentanty, umělce, dnes i úspěšné podnikatele, ale především solidní a pracovité lidi. Celkem naší školou prošlo přesně 6039 absolventů.

Třída: 4.B
Školní rok: 2014/2015
Třídní učitel: Mgr. Petr Musil

Ambrož Vít, Bartůněk Luboš, Bílek Lukáš, Denk Libor, Elčknerová Eva, Gabrielová Adéla, Havelková Aneta, Chalupová Veronika, Juhošová Veronika, Kosinová Petra, Košíková Adéla, Králová Romana, Křesťanová Aneta, Kvasnička Jiří, Lorenc Jiří, Machová Lucie, Marková Kateřina, Minářová Tereza, Nedělková Adéla, Pohanková Anna, Pokorná Magdaléna, Smékalová Kateřina, Straková Karolína, Šidlák Filip, Tomášková Gabriela, Tonar Roman, Uhlíř Petr, Vencelides Lukáš, Zástěrová Barbora, Zichová Barbora

Třída: Oktáva
Školní rok: 2013/2014
Třídní učitel: PhDr. Magda Kulmová

Balvín David, Bodnár Jan, Černá Hana, Dvořáková Jaroslava, Holubová Eliška, Horká Natálie, Chládková Barbora, Chmelíčková Lucie, Klíma Petr, Lemperová Martina, Lerchová Aneta, Lukeš Petr, Málek Ladislav, Málková Kateřina, Michálková Hana, Mlčochová Jesika, Mrkvička Daniel, Němcová Veronika, Pivničková Kateřina, Sobková Kateřina, Straka Jan, Šípková Jana, Tran Pham Vi Thanh, Trojanová Lenka, Vábek Milan, Zdražilová Daniela, Zdražilová Klára, Zichová Gabriela, Zichová Markéta

Třída: 4.A
Školní rok: 2013/2014
Třídní učitel: Mgr. Markéta Pohanková

Bárta Petr, Bezchlebová Nikola, Binková Petra, Cupalová Michaela, Dobiášová Kristina, Dostál Jakub, Dvořáková Eliška, Fiala Adam, Hlávková Kateřina, Chlubna Filip, Junová Eliška, Keresteš Jakub, Klimešová Lucie, Kozáková Markéta, Kropáčková Lucie, Lacina Vlastimil, Mikla Patrik, Nedvědová Eliška, Němcová Tereza, Novotný Petr, Ondrová Kristýna, Röhrich Milan, Řádková Kristýna, Smolíková Barbora, Strejčková Klára, Šorf Milan, Šulcová Lucie, Vencovská Tereza, Zach Vítek

Třída: 4.B
Školní rok: 2013/2014
Třídní učitel: Mgr. Jitka Rösslerová

Čihák Roman, Doležalová Denisa, Dučáková Petra, Dvořák Martin, Formanová Adéla, Havelková Hana, Holá Tereza, Invald Lukáš, Katolická Zuzana, Komínková Aneta, Maternová Jana, Moravcová Lucie, Neherová Jessica, Nováková Michaela, Novotná Lydie, Pátková Aneta, Sádovská Denisa, Siebenbürgerová Dagmar, Stratil Jan, Sýkorová Zdena, Šír Petr, Šoustarová Barbora, Štouračová Martina, Štursa Petr, Tran Phuong Lan, Václavek Jan, Zedníčková Kristýna, Zich David, Zítková Zuzana, Ženatý Michal

Třída: Oktáva
Školní rok: 2012/2013
Třídní učitel: Mgr. Eva Čepeláková

Bačkovská Taťána, Balvín David, Benešová Tereza, Cahová Tereza, Gregarová Jana, Gregorová Adéla, Hájek Jan, Ježková Markéta, Jindra Vratislav, Kabelka Vojtěch, Kasper Daniel, Kirchnerová Lucie, Krištofová Lucie, Milička Pavel, Nechutová Vendula, Němcová Petra, Nikl Patrik, Nováková Hana, Ondráčková Dita, Papoušková Veronika, Polednová Kateřina, Roušová Aneta, Strnádková Marie, Šutka Jan, Vrša Štěpán

Třída: 4.A
Školní rok: 2012/2013
Třídní učitel: Mgr. Jana Mazlová

Čech Patrik, Dítětová Sandra, Gabrielová Magdaléna, Gregar Martin, Hásek Nikola, Hausvaterová Klára, Heinová Kateřina, Hrdina Jan, Jurmanová Natálie, Kadlecová Jana, Klusáčková Lucie, Kříbalová Lucie, Kulhánková Lucie, Mach Stanislav, Nejedlý David, Nejedlý Lukáš , Pokorný Filip, Růžičková Sylvie, Skalská Jana, Sobotka Jakub, Staněk Jiří, Strážnický Martin, Sýkorová Lucie, Šimon Adam, Šulcová Veronika, Švanda Petr, Talafová Markéta, Tlačbabová Klára, Wasserbauer Vít, Zedníková Markéta

Třída: 4.B
Školní rok: 2012/2013
Třídní učitel: Mgr. Andrea Popelová

Čepeláková Šárka, Červinka Filip, Demjanová Veronika, Dočekal Lukáš, Fikr Jaroslav, Filipová Šárka, Hájková Šárka, Holcman Jaroslav, Hřebíček Pavel, Kopečný Matouš, Kostelecká Alena, Krhovská Monika, Křivánková Andrea, Marečková Ester, Mašová Nikola, Mazancová Edita, Musilová Iva, Musilová Michaela, Odvárková Kristýna, Peřina Patrik, Růžičková Martina, Řádková Hana, Schneiderová Petra, Simonidesová Aneta, Sobotková Marika, Sošková Michaela, Stehno Jiří, Špačková Veronika, Tesárek Lukáš, Zástěrová Lucie, Zobačová Michaela

Třída: 4.A
Školní rok: 2011/2012
Třídní učitel: Mgr. Aleš Růžička

Augustinová Martina, Benc Ondřej, Čapková Nela, Čáslavská Marie, Dokulilová Kristina, Doležalová Nikola, Hammerová Eva, Hanychová Sandra, Havelková Eva, Hladík Zdeněk, Hladíková Jana, Hortová Simona, Chrást Patrik, Jílková Andrea, Kašparová Zuzana, Kosková Martina, Koudelová Kateřina, Kremlíková Michaela, Křivová Štěpánka, Kuda Jan, Machová Kristýna, Matejková Klára, Mužátková Ilona, Ohrazdová Klára, Palečková Lenka, Pecha Vít, Prchalová Veronika, Rybenská Veronika, Ubr Jakub, Zaťková Tereza

Třída: 4.B
Školní rok: 2011/2012
Třídní učitel: RNDr. Karel Koten

Andrš Filip, Bajerová Leona, Betlachová Michaela, Bradáčová Lucie, Cempírková Aneta, Davidová Michaela, Hanusová Kristýna, Hemzová Adéla, Hrdinová Kateřina, Chromá Lenka, Janovská Tereza, Kasalová Marie, Korejtková Veronika, Kovaříková Anna, Moučková Michaela, Němcová Lenka, Němcová Tereza, Niedermertlová Eliška, Novotný Lukáš, Okurková Pavla, Oulehlová Barbora, Plesselová Hana, Pohanková Alena, Pochop Stanislav, Příhodová Leona, Sobotka Lukáš, Sodomka Pavel, Svobodová Ilona, Štěpánková Adéla, Šula Petr, Švecová Jana

Třída: Oktáva
Školní rok: 2011/2012
Třídní učitel: RNDr. Petr Forman

Bartoš Ondřej, Bořil Lukáš, Bulíčková Lucie, Dučáková Pavla, Dvořák Kristián, Hájková Pavla, Havlíčková Jana, Hladík Martin, Hronková Veronika, Junková Kristýna, Kovaříková Martina, Kujínek Michael, Lukášová Tereza, Mazánek Jan, Miklík Jaroslav, Moravec Radek, Novák Adam, Růžičková Michaela, Řebík Filip, Seková Petra, Svobodová Eliška, Syslová Kristýna, Šimkovský Marek, Šindelářová Marie, Šípková Radka, Štohanzl Jakub, Žídek Radim

Icons made by Freepik from www.flaticon.com