Instagram

Škola za svou historii vychovala nejen vědce, lékaře, učitele, zahraniční zpravodaje, tiskové mluvčí, sportovní reprezentanty, umělce, dnes i úspěšné podnikatele, ale především solidní a pracovité lidi. Celkem naší školou prošlo přesně 6039 absolventů.

Třída: Oktáva
Školní rok: 2010/2011
Třídní učitel: Mgr. Michaela Kondýsková

Baráková Nikola, Bělehrádková Kateřina, Beznosková Aneta, Bílková Kristina, Braunová Petra, Černík Václav, Dalecká Linda, Fialová Lenka, Halbich Pavel, Haman Vojtěch, Hamanová Radka, Havlík David, Helclová Alexandra, Holemářová Anna, Homola Dan, Chybová Monika, Kasperová Nikola, Kletečková Aneta, Landa Radek, Loukotová Věra, Málková Veronika, Novák David, Nováková Jana, Procházka Ondřej, Sošková Martina, Štursa Radek, Uchytil Lukáš, Vábek Jan, Voráčková Zuzana

Třída: 4.A
Školní rok: 2010/2011
Třídní učitel: Mgr. Alena Čeplová

Bukáčková Daniela, Filipová Nikola, Fišar Dalimil, Halmová Monika, Havelka Tomáš, Havelková Jana, Hrbková Aneta, Jun Jakub, Kamarýtová Klára, Kasalová Aneta, Lánová Kristýna, Lukešová Lenka, Marečková Nikol, Orlová Lenka, Pálková Michaela, Poulová Lucie, Příhoda Radek, Přiklopil Jiří, Roušová Šárka, Skřivánková Adéla, Sobotková Alena, Sobotková Michaela, Strážnická Iveta, Svobodová Kateřina, Škodová Michaela, Šorfová Lucie, Špičková Markéta, Štěpánková Veronika, Vašíčková Lenka, Zvěřina Filip

Třída: 4.B
Školní rok: 2010/2011
Třídní učitel: Mgr. Jiřina Balušíková

Adlerová Michaela, Adlerová Vanda, Homolková Markéta, Hubáčková Vendula, Hudeček Jan, Hudečková Radka, Jadrná Iva, Jindrová Libuše, Karásek Tomáš, Kohlová Hana, Kožená Ilona, Králíček Josef, Králová Ivona, Krištof Jan, Kříž Daniel, Necidová Barbora, Neuhöferová Michaela, Nevrklová Marta, Nováková Lenka, Pálková Ivana, Pokorná Karolína, Pokorná Petra, Příhodová Kamila, Stará Veronika, Stránský Václav, Synková Eva, Šantrůček Martin, Šiklová Tereza, Tesařová Žaneta, Zach Jiří, Zástěra Tomáš, Zichová Eva

Třída: Oktáva
Školní rok: 2009/2010
Třídní učitel: Mgr. Lubomír Doubek

Bělohlávková Anežka, Benešová Kateřina, Bořil Vojtěch, Denková Kateřina, Dvořáková Marie, Havelková Dagmar, Hladík Jiří, Hladík Tomáš, Hromádková Eva, Hron Karel, Ježová Kateřina, Kabelka Jiří, Kadlec Miroslav, Klíma Václav, Kociánová Petra, Kozlová Dagmar, Kujalová Edita, Laštovička Josef, Machová Tereza, Milotová Tereza, Sedláková Zuzana, Semerádová Nikol, Staněk Michal, Šalanda Ondřej, Šotolová Iveta, Vácová Klára, Vávra Michal, Zachovalová Markéta

Třída: 4.B
Školní rok: 2009/2010
Třídní učitel: Mgr. Markéta Pohanková

Bořil Petr, Černý Jaroslav, Formánková Anna, Hájková Petra, Havlíčková Věra, Hořínková Monika, Huková Lucie, Charvátová Růžena, Klimešová Veronika, Korejtko Tomáš, Koscielniak Zdeněk, Krejčí Filip, Kulajtová Lenka, Marek Jiří, Mičková Lucie, Moravcová Gabriela, Němec Lukáš, Novák Jan, Nováková Zuzana, Pazderová Jana, Pekárková Dana, Peňázová Jana, Pohanková Veronika, Pospíchalová Zlata, Stará Ivana, Svatoňová Jana, Sýkorová Kateřina, Šantrůček Petr, Teclová Zdeňka, Uhmannová Veronika, Zezulová Veronika

Třída: 4.A
Školní rok: 2009/2010
Třídní učitel: Mgr. Petr Musil

Beznosková Šárka, Burianová Lucie, Čepeláková Lenka, Černá Kristýna, Filipová Zuzana, Havelka Vít, Havlík David, Hroudová Soňa, Chalupa Štěpán, Jáchym Štěpán, Klímová Pavlína, Kociánová Šárka, König Filip, Krhovská Aneta, Kulmová Markéta, Matejková Jana, Mokrá Lucie, Navrátilová Martina, Novotná Monika, Pejcha Jakub, Peňáz Martin, Plieštik Marek, Pokorná Marie, Šimonová Aneta, Šulová Martina, Švoma Jan, Trojanová Kateřina, Vařeková Adéla, Vencálková Lenka

Třída: 4. A
Školní rok: 2008/2009
Třídní učitel: Ing. Pavla Sommerová

Augustová Andrea, Bajerová Lucie, Benešová Šárka, Blažejovská Monika, Břečková Radka, Cimbálniková Nina, Čuda Jindřich, Fňukalová Nikola, Havelka Robert, Humlíček Jiří, Chlubnová Kateřina, Kinclová Radka, Kouřilová Leona, Křivová Ludmila, Lichovníková Alena, Loukotová Klára, Mittermayerová Anita, Nádvorník Ondřej, Pazourová Eva, Pechová Kateřina, Pohanková Martina, Poulová Kristýna, Sedláčková Eva, Šafářová Alexandra, Urbanová Eva, Vavera Tomáš, Vencálková Hana, Vũ Duy Tiệp, Žáková Hana, Žáková Lucie, Živković Luka

Třída: 4. B
Školní rok: 2008/2009
Třídní učitel: Mgr. Jitka Rösslerová

Altová Eva, Čapková Eliška, Částečková Klára, Daňsová Petra, Filipová Martina, Filipová Martina, Havelková Marcela, Hemzová Kateřina, Horáková Ilona, Humlíčková Petra, Janovská Radka, Kadeřábek Petr, Kalusová Dana, Kašík Josef, Kopicová Zuzana, Kuba Radim, Kvasnička Ivan, Litochlebová Hana, Pátek Michal, Pelánová Martina, Pitková Iva, Příhoda Vojtěch, Řádek Tomáš, Sobotková Iveta, Stránská Martina, Šteidl Adam, Štyrská Kateřina, Šutka Pavel, Vaverová Adéla, Vojta Pavel, Žák Vojtěch

Třída: Oktáva
Školní rok: 2008/2009
Třídní učitel: RNDr. Petr Forman

Boháčková Jana, Braunová Zuzana, Dobiášová Alena, Doležalová Pavla, Freiwald Jakub, Glajc Petr, Homola Michal, Hort David, Jaitnerová Vendula, Klimeš František, Klimeš Jakub, Krejsová Zuzana, Lapčáková Šárka, Malec Daniel, Mejzlíková Barbora, Miklíková Ivana, Nedvědová Magdaléna, Nikl Vojtěch, Pecinová Kateřina, Pejchalová Veronika, Prokopová Markéta, Straková Lucie, Strejček Ivo, Šalanda Vojtěch, Šromová Zuzana, Štohanzlová Lucie, Turinský Tomáš, Vrša Vít, Zerák Martin

Třída: 4. A
Školní rok: 2007/2008
Třídní učitel: Mgr. Andrea Popelová

Brázdová Dana, Dobrovolná Veronika, Dopitová Kristýna, Havlíčková Jana, Holub Matěj, Chalupa Vojtěch, Jeřábková Edita, Jež Radek, Kašpárková Ilona, Kociánová Andrea, Königová Eliška, Kotíková Pavla, Křištová Vendula, Kuncová Jana, Musilová Markéta, Novák Zbyněk, Schlosser Tomáš, Skřivánková Martina, Smažilová Petra, Sobotková Ladislava, Sobotková Magda, Stejskalová Věra, Šajdíková Martina, Šťastná Tereza, Těsnohlídková Lucie, Veitová Kateřina, Veselá Andrea, Vítek Petr, Živkovič Ivo

Icons made by Freepik from www.flaticon.com