Instagram

Škola za svou historii vychovala nejen vědce, lékaře, učitele, zahraniční zpravodaje, tiskové mluvčí, sportovní reprezentanty, umělce, dnes i úspěšné podnikatele, ale především solidní a pracovité lidi. Celkem naší školou prošlo přesně 6039 absolventů.

Třída: 4. B
Školní rok: 2007/2008
Třídní učitel: Mgr. Eva Čepeláková

Blahová Lucie, Bořil Tomáš, Čeplová Lucie, Faronová Jana, Fuksová Andrea, Hlavsová Pavla, Horká Lenka, Chroustová Martina, Jelínková Kristýna, Kratochvílová Eva, Křivánková Eva, Kučerová Michaela, Kujalová Jana, Mattis Petr, Němcová Eliška, Niedermertl Jakub, Nováková Michaela, Očovská Romana, Prokopová Zuzana, Sláma Jiří, Smažilová Renata, Staňková Petra, Šiklová Petra, Šimečková Radka, Švecová Lucie, Tecl Jan, Turinská Vlasta, Vondráčková Martina, Zborníková Michaela

Třída: Oktáva
Školní rok: 2007/2008
Třídní učitel: Mgr. Aleš Růžička

Blehová Lenka, Carbolová Eva, Djellil Samir, Dupalová Hana, Havelka Pavel, Josková Markéta, Kliment Ondřej, Kovařík Václav, Lánová Martina, Lempera Adam, Marethová Zuzana, Musil Vladimír, Novotná Romana, Pejchal Tomáš, Petřek Petr, Pohanková Helena, Pol Jiří, Rosecký Jan, Samek Jakub, Stárková Kristýna, Široký Jakub, Špička Vojtěch, Šteberl Jan, Uhlířová Martina, Vamberová Jana, Viška Tomáš, Vykoukal Ondřej, Zachová Hana, Zástěrová Kateřina

Třída: 4. A
Školní rok: 2006/2007
Třídní učitel: Mgr. Libuše Brožová

Bezchlebová Martina, Beznosková Iva, Dohnalová Věra, Halva Jiří, Hübnerová Kamila, Juda Arnošt, Judová Nela, Jurmanová Adéla, Krábková Hana, Kuncová Zuzana, Lacinová Eliška, Lichovník Štěpán, Moučka Jiří, Nekovářová Lucie, Obůrková Radka, Pavlíková Lenka, Pazderová Monika, Pecka Michal, Satrapová Sandra, Skořepa Jakub, Smažilová Lucie, Sobková Eva, Stockingerová Hana, Straka Vojtěch, Suchá Hana, Šimurda Matěj, Valnerová Dita, Veselský Karel, Zikmundová Jana, Žák Jan

Třída: 4. B
Školní rok: 2006/2007
Třídní učitel: Mgr. Alena Čeplová

Brabenec Aleš, Holá Jarmila, Chrást Josef, Jarošová Aneta, Jašek Jan, Kosinová Jana, Křivová Jana, Kuchariková Alena, Lysý Petr, Musilová Romana, Nejedlý Michal, Němcová Zuzana, Pokorná Lucie, Pospíchalová Jana, Řeháček Martin, Sobotka Jan, Sobotka Miloslav, Srbová Martina, Stejskalová Hana, Šabartová Zuzana, Špačková Markéta, Švomová Martina, Trojánková Nikola, Turinská Hana, Veselá Gabriela, Vinceová Eva, Vítková Michaela, Votavová Barbora, Žáková Radka

Třída: Oktáva
Školní rok: 2006/2007
Třídní učitel: Mgr. Radka Gryčová

Bořilová Hana, Černý Petr, Dupal Ivo, Glajc Radim, Havelková Adéla, Hora Ondřej, Hromková Lenka, Chládek Martin, Ježová Zdeňka, Kadeřábek Jan, Kletečková Zuzana, Klimeš Vojtěch, Krejčová Bohuslava, Krejsová Lucie, Kroc Adam, Landsmanová Markéta, Malec Martin, Matoušek Vojtěch, Pálková Šárka, Prudič Rostislav, Ptáček Filip, Skryjová Lucie, Vábek Jaroslav, Vincent David, Vorlíčková Lucie, Vytlačilová Monika, Wasserbauer Martin, Zerák Ondřej

Třída: 4. A
Školní rok: 2005/2006
Třídní učitel: Petr Musil

Blehová Lucie, Dostálová Hana, Fuchsová Darina, Gregor Kamil, Holčíková Petra, Johanidesová Adéla, Jonák Zbyněk, Justová Kateřina, Kalasová Petra, Kociánová Anna, Kolářová Kristýna, Korábková Veronika, Kovaříková Lenka, Křepinský Radek, Kuba Tomáš, Marethová Kateřina, Matulová Lenka, Moravcová Eva, Moravcová Michaela, Pařilová Michaela, Pejchal Pavel, Petráková Veronika, Pospíchalová Monika, Poulová Radka, Prchal Petr, Sobotka Ondřej, Svatoňová Lenka, Velín Aleš, Zvoník Ladislav

Třída: 4. B
Školní rok: 2005/2006
Třídní učitel: Vladimíra Chlubnová

Antl Martin, Bečková Ludmila, Bradáčová Petra, Bukovská Alena, Fialová Monika, Gryczová Alena, Henzlová Anna, Horáková Petra, Hořínková Petra, Humlíčková Olga, Jiříkovská Zuzana, Klementová Kateřina, Kovářová Veronika, Krejčí Michal, Kučerová Vendula, Laštovičková Markéta, Líbalová Miroslava, Machová Kristýna, Máša Pavel, Michálková Monika, Pochopová Jana, Provazník Lukáš, Řádková Lucie, Staňková Nikola, Štefová Eva, Suková Lenka, Šteidl Martin, Tlustošová Jana, Zezulová Eva

Třída: Oktáva
Školní rok: 2005/2006
Třídní učitel: Lubomír Doubek

Bělehrádková Hana, Bořil Vojtěch, Debská Ráchel, Doležalová Kateřina, Fišar Vojtěch, Freudlová Radka, Hoferek Ondřej, Chládek Tomáš, Jirčíková Sabina, Kabrda Bohuslav, Kadlecová Martina, Klimeš Tomáš, Kopecká Petra, Krčál Pavel, Krištof Vít, Macháček Bořek, Mazel Jakub, Michálek Zbyněk, Nováková Kateřina, Nováková Miroslava, Petr Jaroslav, Řádková Veronika, Sedláková Lucie, Suchá Veronika, Šimkovská Vanda, Uhlíř Jaromír, Zaťková Eliška, Zlochová Zuzana

Třída: 4. A
Školní rok: 2004/2005
Třídní učitel: Eva Straková

Alt Jan, Andrlíková Ivana, Benc Jiří, Brožová Ivana, Bubáková Kateřina, Daňková Ivana, Hamsová Soňa, Hodrmentová Lenka, Charvátová Dana, Chlubná Tereza, Janová Jana, Jun Martin, Kesnerová Martina, Konopásková Anna, Kulhánek Petr, Marek David, Moravcová Jiřina, Nedomová Lenka, Ptáček Jakub, Růžička Pavel, Řezníková Tereza, Šabatová Jana, Šír Michal, Tůmová Lucie, Vágnerová Jitka, Vašíková Lucie, Veselá Lenka, Zemenová Simona, Zítková Dagmar, Žáková Zuzana

Třída: 4. B
Školní rok: 2004/2005
Třídní učitel: Milena Kletečková

Bárta Jiří, Bukáčková Eva, Doubek Adam, Fišar Josef, Gábrová Lenka, Hendrychová Lucie, Chvátalová Ludmila, Janovský Jaroslav, Jelínková Radka, Kalasová Ilona, Klímová Lenka, Kolníková Eliška, Krčilová Hana, Kremlíková Jana, Ludin Tomáš, Melicharová Eva, Musil Marek, Ostrčilová Veronika, Pohanka Eduard, Pokorný Tomáš, Prskavec Tomáš, Rosecký Vít, Smékalová Iva, Stará Aneta, Šauerová Monika, Trnková Zuzana, Vlček Jakub, Vonková Ivana, Wasserbauerová Ivana, Zuska Jan

Icons made by Freepik from www.flaticon.com