Instagram

Historie tohoto kroužku (tehdy v neformální podobě) sahá do roku 2010. Od té doby se schází skupinka nadšených fotografů a věnuje se fotografické tvorbě. V rámci tohoto kroužku klademe důraz na samostatnost, kreativitu a ochotu učit se novým věcem.

Nabízíme pestrou paletu vyžití. Fotografujeme v exteriérech i interiérech. K tomu nám slouží náš školní fotoateliér, který je díky příspěvkům Rady rodičů velmi nadstandardně vybaven a je využíván i pro tvorbu studentů školy mimo fotografický kroužek.

Z našich řad již vzešli i fotografové, jimž se tato záliba stala profesí. Jmenoval bych BcA. Filipa Zvěřinu, jehož tvorbu si můžete prohlédnout na www.filipzverina.com.
 

Fotografický kroužek zavítal do údolí řeky Doubravy

Fotografický kroužek zavítal do údolí řeky Doubravy

Již podruhé jsme se vypravili do přírodní rezervace „Údolí Doubravy“, abychom se pokochali hodnotnou přírodou a vyfotografovali, co se fotografovat nechá.

11. 12. 2019 Fotografický kroužek

Detaily GymZR – vyhlášení výsledků soutěže

Detaily GymZR – vyhlášení výsledků soutěže

Určitě jste si všimli, že v průběhu dubna proběhla na naší škole fotosoutěž – Detaily GymZR, do které se mohli zapojit všichni z našeho gymnázia. Úkolem soutěže bylo na základě fotografií najít zajímavá místa na naší škole.

17. 5. 2019 Fotografický kroužek

Fotopoznávačka DETAILY GYMZR

Fotopoznávačka DETAILY GYMZR

Milí studenti, vážení učitelé a vůbec všichni z naší školy, myslíte si, že znáte naši školu tak dobře, že už zde není co objevovat? Připravili jsme pro vás soutěž, abyste si ověřili, jak na tom jste. Během ní možná objevíte tajemná zákoutí našeho ústavu a pro nejzdatnější z vás jsou připraveny hodnotné věcné ceny.

29. 3. 2019 Fotografický kroužek

Icons made by Freepik from www.flaticon.com