Instagram

Detaily GymZR – vyhlášení výsledků soutěže

17. 5. 2019 Lucie Němečková fotografie: Libuše Drahotská štítky: Fotografický kroužek

Určitě jste si všimli, že v průběhu dubna proběhla na naší škole fotosoutěž – Detaily GymZR, do které se mohli zapojit všichni z našeho gymnázia. Úkolem soutěže bylo na základě fotografií najít zajímavá místa na naší škole.

Při pořizovaní těchto fotografií se realizovali členové fotografického kroužku. Jen namátkou vybíráme detail z obrazu Jana Ámose Komenského či číslo 180 (můžete zhlédnout níže), které dovedlo soutěžící až ke dveřím od půdy. Předmětem hodnocení byla správnost a rychlost odpovědí.

Na nejzdatnější studenty, co se výzvy zhostili, čekaly super ceny. Velice nás potěšilo, že kromě dekády studentů se do soutěže zapojila i jedna paní profesorka, která tím pádem vyhrála učitelskou kategorii. Nejedná se samozřejmě o nikoho jiného než o magistru Michaela Kondýskovou, která dokonce úspěšně nalezla všechny objekty. Na prvním místě v žákovské kategorii se umístila studentka 1.B Veronika Buchtová, která dokázala odhalit jako první všechna místa za nejrychlejší čas. Byla následována Lucii Blažkovou z tercie a Annou Maškovou z primy.

 

Icons made by Freepik from www.flaticon.com