Instagram

Už tam budem? Letošní kvarta zvítězila v televizní soutěži!

19. 1. 2022 Tobiáš Keresteš štítky: Soutěže a úspěchy Už tam budem?

Dne 8. prosince 2021 se studenti kvarty zúčastnili televizní soutěže České televize s názvem „Už tam budem?“, též známé jako „U6“. Náš tým byl složen z kapitána Tobiáše Keresteše, Matěje Bukáčka, Petra Musila, Petra Králíčka a Davida Munzara. Sledujte v neděli 28. 1. 2022 v 12:50 na ČT:D

Na natáčení jsme museli vyrazit již v úterý 7. prosince. Naším cílem byla Ostrava. Česká televize nám zařídila ubytování v útulném hotelu Maria, ve kterém jsme přečkali noc, a druhý den ráno jsme vyrazili minibusem do areálu ostravských železáren. Hned po příjezdu jsme se vrhli na natáčení. Všechny naše disciplíny byly zaměřeny na téma „vesmírná medicína“.

Soutěžili jsme s týmem z Karviné, i když se nám moc nedařilo, tak jsme nakonec vyhráli rozhodující disciplínu v hádání osobnosti a díky tomu i celou soutěž. Za vítězství jsme dostali nový mobilní telefon, láhve, trička s logem pořadu a něco dobrého na zub. Největší radost nám ale udělal volný vstup pro celou třídu do vybraných science center po celé České republice.

Za celý tým bychom chtěli poděkovat České televizi za ubytování a zařízení odvozu domů, dále paní učitelce Čížkové za organizaci a také našemu kapitánovi za skvělou motivaci a pozitivní energii.

A vás bychom chtěli pozvat ke sledování této epizody v neděli 28. 1. 2022 v 12:50 na ČT:D nebo tuto epizodu najdete v archivu České televize.

Icons made by Freepik from www.flaticon.com