Instagram
Úžasný úspěch v celostátním kole

Úžasný úspěch v celostátním kole

Tým čtyř studentů našeho gymnázia, ve složení Jakub Hrdina, Katka Procházková, Elle Štěpánková, Dominik Zábranský, se 17. dubna zúčastnil celostátního kola středoškolské soutěže Navrhni projekt. Po skvělém úspěchu v krajském kole se studentům dařilo i na půdě Ministerstva pro místní rozvoj a soutěž s projektem parku SÁZAVSKÉ HRADY vyhráli. Úžasnému vítězství ale předcházela pečlivá příprava a stovky hodin práce.

6. 5. 2024 Soutěže a úspěchy

Krajská kola olympiády v cizích jazycích

Krajská kola olympiády v cizích jazycích

Svoje jazykové kvality potvrdily studentky našeho gymnázia už svými vítězstvími v okresním kole. Do krajského kola postupuje z každého okresu Kraje Vysočina pouze jeden zástupce. Konkurence je tedy opravdu velká a o vítězi často rozhodují nepatrné rozdíly. Účastníci musí většinou prokázat svoje kvality v poslechu, čtení s porozuměním a samozřejmě v mluvené části, která má vždy nejvyšší váhu.

26. 4. 2024 Angličtina Francouzština Soutěže a úspěchy Němčina

Chemici jsou nejlepší na Vysočině

Chemici jsou nejlepší na Vysočině

Krajské kolo Chemické olympiády kategorie C proběhlo 10. dubna v Jihlavě. Naši chemici Matěj Klíma, Petr Musil a Karel Kolouch vytvořili velmi úspěšný tým.

26. 4. 2024 Soutěže a úspěchy Chemie

Středoškolská odborná činnost 2024 (46. ročník)

Středoškolská odborná činnost 2024 (46. ročník)

Po roční přestávce jsou opět před námi jednotlivá kola Středoškolské odborné činnosti (SOČ). Na naší škole proběhlo okresní kolo 22. 3. 2024. Krajské kolo proběhne 25. 4. 2024 na Gymnáziu Třebíč, celostátní 21. – 23. 6. 2024 na SPŠ elektrotechnické a VOŠ Pardubice ve spolupráci s Univerzitou Pardubice a Pardubickým krajem.

12. 4. 2024 Soutěže a úspěchy Středoškolská odborná činnost

Matematická olympiáda nižšího gymnázia

Matematická olympiáda nižšího gymnázia

Ve středu 3. 4. 2024 se konalo okresní kolo Matematické olympiády pro žáky 6.–8. tříd základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií. Ve všech třech kategoriích byli naši studenti nejlepší!

10. 4. 2024 Soutěže a úspěchy Matematika

Dějepisná olympiáda – zlatá, stříbrná i bronzová

Dějepisná olympiáda – zlatá, stříbrná i bronzová

Na krajské kolo Dějepisné olympiády v Pelhřimově se už usilovně připravují vítězové okresního kola soutěže.

22. 3. 2024 Soutěže a úspěchy Dějepis

Anglické vítězství

Anglické vítězství

V okresním kole Olympiády v anglickém jazyce letos zazářili oba naši reprezentanti. V konkurenci všech pěti gymnázií našeho okresu získala zlato Klára Pohanková ze sexty a Jiří Dittrich z 2.B byl bronzový, přičemž bodové rozdíly na prvních třech místech byly naprosto minimální.

29. 2. 2024 Angličtina Soutěže a úspěchy

Němčináři v okrese opět nejlepší

Němčináři v okrese opět nejlepší

Z okresního kola Olympiády v německém jazyce si naši němčináři Nikola Filipenská a Hubert Pokorný odnesli dva nejcennější kovy. Navázali tak na výborné výsledky našich studentů v předchozích ročnících.

26. 2. 2024 Soutěže a úspěchy Němčina

Jsme One of the Best na Vysočině!

Jsme One of the Best na Vysočině!

Letošní ročník srovnávací soutěže v anglickém jazyce Best In English prokázal, že při studiu angličtiny jste na naší škole v dobré společnosti. Nejlepších deset studentů nás opět zařadilo na jednu z čelních pozic v Kraji Vysočina – na třetí místo. Takto jsme obstáli v konkurenci celkem 16 gymnázií kraje.

19. 12. 2023 Angličtina Soutěže a úspěchy

Stříbrná medaile z republikového finále v přespolním běhu

Stříbrná medaile z republikového finále v přespolním běhu

Výborné běžecké kvality potvrdily i v letošním školním roce studentky tercie a kvarty, které si vítězstvími v okresním a krajském kole vybojovaly přímý postup do republikového finále. Finále se konalo 25. října v lyžařském areálu Martina Koukala u Pilské nádrže, v kategorii IV se ho zúčastnilo 14 šestičlenných týmů z celé České republiky. Na start se postavilo celkem 82 závodnic, které bojovaly na trati 1500 m.

3. 11. 2023 Soutěže a úspěchy Sport

« Předchozí 1 2 3 16 Následující »
Icons made by Freepik from www.flaticon.com