Instagram

„Máš na to!“

1. 11. 2021 Mgr. Markéta Pohanková štítky: Soutěže a úspěchy Sport

Soutěž „Máš na to!“ je náborovou soutěží Policie České republiky, které se již podruhé zúčastnili studenti naší školy. Soutěžící čekal test ze znalostí pravidel silničního provozu a plnění fyzických testů, které jsou podmínkou pro přijetí k policii.

Krajské kolo proběhlo 5. října v Jihlavě, kde ve velké konkurenci 32 týmů ze 17 škol zvítězil náš tým ve složení Veronika Blažejovská, Milan Švoma a Marek Váša. Náš druhý tým ve složení Nikola Neuerová, Vojtěch Zedník a Pavel Havránek obsadil pěkné 8. místo.

Dařilo se i v soutěži jednotlivců, kdy byl Marek Váša vyhlášen vítězem v kategorii chlapců.

Vítězný tým z krajského kola postoupil do moravského finále, které proběhlo 14. října v Brně. Mezi účastníky tohoto kola byly i školy sportovní, policejní a záchranářské. O to víc je cenné krásné 2. místo Veroniky, Marka a Milana, kteří prokázali nadprůměrnou fyzickou zdatnost, bojovnost a 100% znalost pravidel silničního provozu.

Soutěž byla doplněna ukázkami policejní techniky a představením práce policejních psů i koní. V Brně studenti viděli také zásah policejní jednotky pomocí vrtulníku.

Studentům, kteří se této soutěže zúčastnili, děkujeme za vzornou reprezentaci školy a gratulujeme ke krásnému úspěchu.

Icons made by Freepik from www.flaticon.com