Instagram
Živly – projektový den v primě

Živly – projektový den v primě

Žáci se nejvíce naučí praktickou činností. Tím, že si na problém sami „sáhnou“… Tímto heslem jsme se drželi při vytváření našeho projektového dne v rámci projektu CLIL and Science – Hand in Hand.

10. 7. 2020 CLIL and Science – Hand in Hand

Projekt CLIL and Science – tentokrát z Andalusie

Projekt CLIL and Science – tentokrát z Andalusie

Vzdělávací instituce Movidea na stánkách School Education Getaway inzerovala vzdělávací kurz pro učitele s názvem „Teacher Training on STEM Education“ a tento nezůstal bez povšimnutí našim pedagogům, kteří se účastní mezinárodního projektu z programu Erasmus+ KA1.

10. 11. 2019 CLIL and Science – Hand in Hand

Get up with sciences (CLIL and Science – Hand in Hand)

Get up with sciences (CLIL and Science – Hand in Hand)

Jak to vlastně je s českým školstvím? Stojí za něco? Zaspali jsme moderní trendy? Jsou naše výsledky čím dál horší? Nebo to není tak špatné a české školství se stále zatím ještě může srovnávat s okolními státy a zemí, která se nazývá mekkou kvalitního školství – Finskem?

2. 5. 2019 CLIL and Science – Hand in Hand

Splnit si svůj sen

Splnit si svůj sen

Chcete si splnit své sny? Udělejte to. Určitě najdete způsob, jak na to. Já jsem si splnila svůj sen o cestování, historii a nových učebních metodách zároveň. Jak? Našla jsem něco, co všechny tyto body spojuje. Metodu CLIL. A k tomu navíc ještě město, které stojí zato vidět. Oxford.

22. 4. 2019 CLIL and Science – Hand in Hand

Icons made by Freepik from www.flaticon.com