Instagram

GymZRáci na stupních vítězů v celostátním kole Eurorebusu

24. 6. 2021 Mgr. Roman Veselský štítky: Zeměpis Soutěže a úspěchy

Sekunda stříbrná, kvarta bronzová, GymZR bramborový. A to v rámci celé republiky. To je letošní bilance soutěže Eurorebus.

Ani letos jsme nezanevřeli na soutěž Eurorebus i přesto, že finále minulého ročníku bylo z důvodu koronavirové krize zrušeno. 

Naši studenti systematicky vyplňovali online soutěžní kola od září do března a v červnu se dočkali velkého celostátního finále, které bylo určeno „pouze“ pro finálovou stovku tříd z každé kategorie. Z naší školy se probojovala sekunda, tercie, kvarta, 2.B a septima. 

Z našich týmů se nejvíce finálové kolo podařilo sekundě, která ve složení Eliška Baďurová, Ondřej Mráček a Eduard Šimon obsadila nádhernou stříbrnou pozici v rámci celého Česka. Kvarta (Tomáš Bořil, Hugo Škorpík, Dominik Zábranský) se ve své kategorii umístila na příčce bronzové. A naše škola je na příčce bramborové. I to je v rámci zápolení velkého množství škol v Česku velmi pěkný výsledek. 

Kompletní výsledky je možné si prohlédnout zde

Všem studentům děkujeme za účast v náročné dlouhodobé soutěži. Blahopřejeme k dosaženým výsledkům a osvojeným znalostem. Těšíme se na další soutěžní ročník. 

 

Icons made by Freepik from www.flaticon.com