Instagram

Klára Nechanická má zlatou medaili a družstvo získalo 3. místo v republikovém přeboru v OB

23. 6. 2018 Mgr. Jana Mazlová štítky: Soutěže a úspěchy Sport Orientační běh

Celostátní přebory škol v orientačním běhu se konaly 6. 6. 2018 na dostihovém závodišti v Pardubicích. Pořadatelé připravili pro závodníky velmi zajímavou trať, která se svými parametry řadila k vytrvalostním závodům.

Nejcennější kov vybojovala na trati dlouhé 4,8 km s 23 kontrolami studentka septimy Klára Nechanická. V závodě jednotlivců bodovala na 7. místě také Martina Křižovičová. Umístění v první desítce získal v kategorii HS na trati dlouhé 5,6 km s 24 kontrolami Jan Nechanický, který obsadil 8. příčku. 

Skvělý výsledek se podařil také v soutěži školních týmů. Do závodu odstartovalo celkem 19 středních škol z celé ČR a naše družstvo vybojovalo výborné 3.místo! 

Tým startoval ve složení: Klára Nechanická (Sp), Martina Křižovičová (Kt),Aneta Nechutová (Okt), Nelly Polanská (2.B), Michaela Křížová (Sx), Jan Nechanický (Kt), Jan Ušák (Kt), Jan Pařízek (Sx) a Jiří Bartoš (Sp).

Celému týmu blahopřejeme k vynikajícím výkonům, přejeme dobrou formu do dalších závodů a děkujeme za velmi úspěšnou reprezentaci naší školy v orientačním běhu.

Icons made by Freepik from www.flaticon.com