Instagram

Florbalistky opět postoupily do krajského kola

10. 4. 2018 Mgr. Jana Mazlová štítky: Soutěže a úspěchy Sport

Hráčkám děkujeme za reprezentaci školy ve florbalu. Oceňujeme jejich velkou bojovnost a nasazení ve všech třech turnajových kolech.

Družstvo florbalistek zahájilo okrskovým turnajem 25. 1. 2018. Po výhrách v základní skupině poměrem 5:0 nad VOŠ a SOŠ Bystřice n. P. a 4:0 nad SŠ obchodní a služeb ZR se náš tým v semifinále utkal s VOŠ a SPŠ ZR. Vyrovnaný zápas skončil výhrou soupeře 2:1. V boji o třetí místo a jsme porazily SŠ obchodní a služeb ZR poměrem 3:0. Následoval postup do okresního kola, které proběhlo 7. 2. 2018 v hale na Bouchalkách. 

Tým dívek hrál ve složení: gólmanka Kateřina Holemářová, Martina Ušáková, Petra Bílková, Šárka Zástěrová, Klára Nechanická (pouze kraj) Sp, Lucie Krajícová, Michaela Křížová Sx, Daniela Horváthová 3.A, Klára a Barbora Mokričkovi 2.B, Ema Trávníčková 2.B, Liliana Brožová 1.A, Natálie Procházková a Kateřina Štolová Kt (pouze okrsek).

Okresní kolo

V okresním kole porazil náš tým Gymnázium Velké Meziříčí 3:1, VOŠ a SPŠ ZR 3:0 a SZŠ a VOŠ ZR poměrem 3:2. Vítězstvím v tomto turnaji si dívky zajistily postup do krajského kola.

Krajské kolo

Krajské kolo se konalo 20. 3. 2018 v hale SK Okružní v Jihlavě. Také do tohoto turnaje nastoupily naše florbalistky s velkou bojovností a odhodláním odvést co nejlepší výkon. Zde jsme se utkaly se soupeřkami z OZS Jihlava, Gymnázia Humpolec, Gymnázia Třebíč a Gymnázia Chotěboř. Jedna výhra, jedna remíza a dvě prohry odsunuly náš tým na celkové 4. místo v turnaji. Škoda, že pořadatel nezajistil pro turnaj kvalifikovanější rozhodčí.

Hráčkám děkujeme za reprezentaci školy ve florbalu. Oceňujeme jejich velkou bojovnost a nasazení ve všech třech turnajových kolech.

Icons made by Freepik from www.flaticon.com
Icons made by Freepik from www.flaticon.com