Instagram

Takový byl Festival vzdělávání 2019

19. 11. 2019 PhDr. Milan Hána fotografie: Mgr. Lubomír Doubek štítky: Festival vzdělávání

Navštívili jste stánek naší školy? Přemýšlíte o studiu na naší škole? Rozhodli jste se studovat na naší škole? Chcete si prohlédnout naši školu? Právě Vám jsou určeny následující řádky.

Skončil tradiční festival vzdělávání, na kterém zástupci středních škol seznamují žáky základních škol a jejich rodiče s náplní a perspektivami studia na svých školách.

Pokud máte vážný zájem o studium na naší škole, nebo patříte mezi váhající, můžete si doplnit informace z Festivalu vzdělávání na Dnech otevřených dveří, které se budou konat 10. a 11. ledna 2020.

Pokud jste si na našem stánku nevyzvedli bulletin se základními informacemi o naší škole, zde si ho můžete stáhnout.

Zájem žáků i dospělých poutala prezentace vybraných přístrojů z badatelského centra školy. Pokud i Vás zaujala a chcete vidět celé badatelské centrum, navštivte naše Dny otevřených dveří.

Úspěšnost školy ovšem nestojí pouze na přírodovědných a technických předmětech, ale i na humanitních předmětech (jazykových a společenskovědních), jak jste se mohli přesvědčit na vzorku vystavených seminárních prací studentů maturujících ze základů společenských věd.

Mnozí z nich využívají tyto práce i při studiu na vysokých školách. Na Dnech otevřených dveří si můžete prohlédnout další tituly. Zároveň si můžete prohlédnout i úspěšné práce ze středoškolské odborné činnosti (SOČ), které dosáhly celostátního ocenění.

Příjemnou atmosféru kolem našeho stánku dokresluje i kolekce snímků, které přikládáme.

Informace o naší škole Vám ochotně poskytovali: vedoucí badatelského centra a učitel školy Ing. J. Havel, bulletin s informacemi předávali s nadšením v dopoledních hodinách M. Kos (septima) a A. Stárková (septima), v odpoledních hodinách A. Švaňhalová (septima) a M. Zažímal (septima).

Přístroje z badatelského centra Vám během festivalu předváděly: A. Geffroy (kvinta), N. Kadlecová (sexta), A. Málková (3. B), A. Zobačová (2. B).

Foto: L. Doubek, M. Hána

Icons made by Freepik from www.flaticon.com