Instagram

Takový byl Festival vzdělávání 2018

15. 11. 2018 PhDr. Milan Hána fotografie: Mgr. Lubomír Doubek štítky: Festival vzdělávání

Navštívili jste stánek naší školy? Přemýšlíte o studiu na naší škole? Rozhodli jste se studovat na naší škole? Chcete si prohlédnout naši školu? Právě Vám jsou určeny následující řádky.

Skončil tradiční festival vzdělávání, na kterém zástupci středních škol seznamují žáky základních škol a jejich rodiče s náplní a perspektivami studia na svých školách.

Pokud máte vážný zájem o studium na naší škole, nebo patříte mezi váhající, můžete si doplnit informace z festivalu vzdělávání na Dnech otevřených dveří, které se budou konat 11. a 12. ledna 2019.

Pokud jste si na našem stánku nevyzvedli bulletin se základními informacemi o naší škole, zde si ho můžete stáhnout.

Zájem žáků i dospělých upoutala prezentace vybraných přístrojů z badatelského centra školy. Pokud i Vás zaujala a chcete vidět celé badatelské centrum, navštivte naše Dny otevřených dveří.

Úspěšnost školy ovšem nestojí pouze na přírodovědných a technických předmětech, ale i na humanitních předmětech (jazykových a společenskovědních), jak jste se mohli přesvědčit na promítané prezentaci.

 

 

Příjemnou atmosféru kolem našeho stánku dokresluje i kolekce snímků, které přikládáme.

Informace o naší škole Vám ochotně poskytovali: správce badatelského centra a učitel školy Ing. J. Havel, bulletin s informacemi předávali s nadšením v dopoledních hodinách E. Peterková (3. B) a K. Klimešová (septima), v odpoledních hodinách M. Kos (sexta) a I. Mašková (septima).

Přístroje z badatelského centra Vám během festivalu předváděli – fyzikální sekce: T. Kalas, David Plessel, J. Juračka (septima) – po celý den.

Biologickou sekci reprezentovaly v dopoledních hodinách S. Peřinová a A. Křečková (oktáva), v odpoledních hodinách A. Málková a V. Doležalová (2. B).

Icons made by Freepik from www.flaticon.com