Instagram

Festival vzdělávání 2018 – pozvánka

26. 10. 2018 PhDr. Milan Hána fotografie: PhDr. Milan Hána Mgr. Lubomír Doubek Jonáš Rosecký štítky: Festival vzdělávání

Chcete získat informace a materiály o Gymnáziu Žďár nad Sázavou? A navíc vyhrát gymnazijní tričko? Navštivte stánek naší školy na Festivalu vzdělávání 2018 (Dům kultury, 8. 11. 2018).

Ve čtvrtek 8. listopadu 2018 proběhne v budově Domu kultury ve Žďáře nad Sázavou Festival vzdělávání 2018. Stánek naší školy je umístěn tradičně hned za vchodem v předsálí.

Máte-li zájem o studium na našem gymnáziu, studenti naší školy Vám rádi předají knížečku s důležitými informacemi a zodpoví případné doplňující otázky. 

V rámci veletrhu Vám další studenti předvedou i zajímavé přístroje z badatelského centra školy: 3D tiskárnu, termovizní kameru, robotické stavebnice, vysokorychlostní kameru, mikroskop se stereolupou. 

Jako bonus navíc máme pro Vás připravený zajímavý kvíz. Úspěšní řešitelé 1x za hodinu získají školní tričko. Během dne rozdáme celkem 8 triček. Jedno z nich (možná) čeká i na Vás! 

Přátelskou atmosféru u našeho stánku dokládají fotografie z loňského festivalu.

Těšíme se na Vás!

Icons made by Freepik from www.flaticon.com