Instagram

Ples maturantů 2019

7. 2. 2019 PhDr. Milan Hána štítky: Maturita Život na gymnáziu

Studenty maturitních ročníků čekají na konci studia tři milníky: ples maturantů, maturitní zkouška a přijímací pohovory na vysoké školy. Ples maturantů patří určitě mezi očekávané a oblíbené akce. Letošní proběhne 15. 2. 2019 v Domě kultury Žďár nad Sázavou.

Tradiční Ples maturantů Gymnázia ve Žďáře nad Sázavou proběhne v pátek 15. 2. 2019 v Domě kultury Žďár nad Sázavou. Vstupenka, jak se stalo již tradicí, zachycuje loňské maturanty jak ve slavnostní, tak i plesové náladě.

Letošní maturanti přeberou z rukou třídních profesorů šerpy a od zástupců SRPŠ – Rady rodičů originální grafické listy, které navrhl Mgr. A. Doubek. Inspirací se mu stala slavná Smaragdová deska.

Návštěvníky našeho plesu upozorňujeme na bohatou tombolu („hru o ceny“). Zakoupením výherní obálky a zapojením se do „hry o ceny“ finančně podpoříte studentské aktivity na škole. Zároveň můžete vyhrát i velmi zajímavé ceny.

Děkujeme všem sponzorům (firmám i rodičům) za dary do „hry o ceny“. Seznam sponzorů najdete vyvěšený v předsálí Domu kultury.

Důležitá informace:
Na přání maturantů bude sál i balkon do 18. 15 hod. uzavřen. V případě dřívějšího příchodu (příjezdu) můžete využít občerstvení ve vestibulu Domu kultury Žďár nad Sázavou.

Začátek plesu: 19. 00 hod.

Těšíme se na všechny pozitivně naladěné hosty.

Icons made by Freepik from www.flaticon.com