Instagram

Tradičně netradiční poslední zvonění

29. 4. 2019 Alžběta Slámová fotografie: Vlastimil Fiala štítky: Maturita Život na gymnáziu Poslední zvonění

V pátek 26. 5. se jako každý rok konalo POSLEDNÍ ZVONĚNÍ čtvrťáků, ale tentokrát bylo trochu jiné. Kromě obvyklého obcházení v kostýmech po městě a pasování třeťáků se učebny chemie a biologie proměnily v kavárnu a bistro, v aule se konal námi velmi oblíbený kahoot, plný vtipných otázek, týkající se našeho gymplu.

Každý si za pár drobných mohl koupit něco dobrého na zub. Bistro bylo plné slaných pochoutek jako jsou například pizza šneci a quiche, ale také byla k mání malinovka, párek v rohlíku nebo toust. Naopak v kavárně jste si mohli vybrat z široké škály domácích zákusků, které upekli a donesli studenti čtvrtých ročníků. Samozřejmě zde nechyběla ani káva.

Všichni jsme si to moc užili, popovídali jsme si u cappuccina s věnečkem jak s kamarády, tak i s učiteli. Také nás zahřálo u srdce, že výtěžek poputuje do neziskové organizace Středisko rané péče, které má detašované pracoviště i ve Žďáře a pomáhá rodinám, do kterých se narodilo dítě se zrakovým či kombinovaným postižením.

Nakonec se vybralo neuvěřitelných 7 178 Kč. Všem studentům a učitelům, kteří si přišli dát malou svačinku a přispěli, velice děkujeme.

Více fotek zde: https://www.zonerama.com/GymZR2019/Album/5260219

Icons made by Freepik from www.flaticon.com