Instagram

Lyžařský kurz sekundy – Tři Studně 2018

15. 2. 2018 Libuše Drahotská fotografie: Mgr. Václav Černík Mgr. Jana Mazlová Mgr. Markéta Pohanková štítky: Sport Sportovní kurz

"Ve čtvrtek dopoledne se konaly závody, ve kterých vyhráli sourozenci Polívkovi a odpoledne jsme si vyzkoušeli biatlon. Ten nás opravdu bavil. Někomu šlo lépe střílení a někomu lyžování. Každopádně to byla zábava!"

Někdo se na něj těšil a někdo se ho obával. Ale skoro všichni jsme vyrazili. I přes drobné problémy s ubytováním jsme nakonec jeli na Tři Studně, kde jsme pobyli spolu s naší paní učitelkou Mazlovou, Pohankovou a panem učitelem Černíkem od pondělí 22. 1. do pátku 26. 1. Denně jsme běžkovali dopoledne i odpoledne a vraceli se utahaní a hladoví. Naštěstí nám vařili dobře.

Ve středu nás čekal výlet. První družstvo běžkovalo po náročných trasách a druhé a třetí družstvo se vydalo k Harusovu kopci, kde si dalo občerstvení.

Ve čtvrtek dopoledne se konaly závody, ve kterých vyhráli sourozenci Polívkovi a odpoledne jsme si vyzkoušeli biatlon. Ten nás opravdu bavil. Někomu šlo lépe střílení a někomu lyžování. Každopádně to byla zábava!

V pátek už byl čas na návrat. Ráno jsme si zalyžovali a potom už hurá domů!

Naštěstí žádné úrazy nebyly, kromě bolavých svalů, krků a naražených kostí. A doma jsme už všichni líčili jenom zajímavé zážitky, kterých bylo za celý týden opravdu hodně...

Libuše Drahotská, sekunda