Instagram

Lyžařský kurz sekundy 2019

9. 2. 2019 Zara Honková fotografie: Mgr. Václav Černík Mgr. Jana Mazlová Mgr. Markéta Pohanková štítky: Sport Sportovní kurz

Letošní sekunda se od pondělí 21. 1. 2019 zúčastnila tradičního lyžařského výcviku na Třech Studních. Novinkou však bylo ubytování – penzion „Za Krčmou“ se nám moc líbil. Na našem kurzu nás doprovázel pan učitel Černík a paní učitelky Mazlová a Pohanková. Každý den jsme byli vystavováni náročnému výcviku. Počasí jsme si nemohli přát lepší.

První dny jsme lyžovali dvakrát denně a ve středu nás čekal jednodenní výlet. Každá skupinka vyrazila, kam chtěla, např. do Nového Města na Moravě. Po návratu jme měli volné odpoledne a večer nás čekal karneval. Přes již viditelnou únavu jsme ve čtvrtek absolvovali malé závody a zajímavou zkušeností bylo také vyzkoušet si biatlon, i když jenom s použitím vzduchovek. A když konečně nastal den odjezdu, tak jsme naposledy obuli lyže a na nich se dopravili domů.

I přes namáhavý týden jsme všichni ve zdraví, tedy až na úraz pana učitele Černíka, dorazili do Žďáru a spokojeně jsme doma líčili svoje zážitky.

Zara Honková – sekunda

Icons made by Freepik from www.flaticon.com