Suplování:   Pátek 21.6.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

1.B

 

exk

exk

exk

exk

exk

exk

       

3.A

spor

spor

spor

spor

spor

spor

spor

spor

spor

spor

spor

4.A

 

kon

kon

kon

kon

kon

kon

kon

kon

kon

 

4.B

 

kon

kon

kon

kon

kon

kon

kon

kon

kon

 

4.O

exk

exk

exk

exk

exk

exk

exk

exk

exk

exk

exk

8.O

 

kon

kon

kon

kon

kon

kon

kon

kon

kon

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Brychta Jaromír (Absc)

 

-

-

-

-

Ko

..

       

Čepeláková Eva (Absc)

-

-

..

-

-

Bo

-

-

-

-

-

Denková Dana (Absc)

-

..

..

Ve

-

Ka

-

-

-

-

-

Kalinová Jiřina (Absc)

 

-

-

..

..

-

-

       

Kulmová Magda (Absc)

-

..

Fo

..

..

..

..

-

-

-

-

Výmolová Eliška (Absc)

 

Če

Ph

..

..

-

..

       

Mazlová Jana (Absc)

-

-

-

-

-

Ph

Ph

-

-

-

-

Musil Petr (Absc)

-

-

-

Po

-

..

..

-

-

-

-

Rösslerová Jitka (Absc)

-

-

-

Vk

..

..

-

-

-

-

-

Růžička Aleš (Absc)

-

..

-

Ph

Ph

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

Šj

Šj

(c5)

změna

Formanová Lenka

 
 

1.hod

Rj

Rj

 

odpadá

 

(Ku)

 

2.hod

M

 

(b3)

supluje

Forman Petr

(Ku)

 

3.hod

Aj

Sk1

(b3)

spojí

Vencelidesová Hana

(De)

 

3.hod

Aj

Sk2

(b3)

změna

Vencelidesová Hana

 
 

5.hod

Zsv

 

(b3)

supluje

Bořil Lukáš

(Čp)

1.O

2.hod

Bi

 

(a1)

supluje

Pohanková Markéta

(Vm)

 

5.hod

Aj

 

(b1)

supluje

Kondýsková Michaela

(By)

 

6.hod

Vv

   

odpadá

 

(By)

2.A

2.hod

Vv

 

(b6)

navíc

Chlubnová Vladimíra

 
 

3.hod

Vv

 

(b6)

navíc

Chlubnová Vladimíra

 
 

4.hod

M

 

(b6)

navíc

Králová Dana

 
 

5.hod

M

 

(b6)

navíc

Králová Dana

 

2.B

3.hod

D

 

(c7)

supluje

Popelová Andrea

(Mu)

 

5.hod

Aj

Sk1

(c7)

spojí

Kletečková Milena

(De)

 

5.hod

Aj

Sk2

(c7)

změna

Kletečková Milena

 
 

6.hod

Čj

   

odpadá

 

(Ku)

2.O

5.hod

Tv

Dív

(mim)

spojí

Pohanková Markéta

(Mz)

 

6.hod

Tv

Dív

(mim)

spojí

Pohanková Markéta

(Mz)

3.B

3.hod

Z

 

(b2)

supluje

Veselský Roman

(Ro)

 

5.hod

F

   

odpadá

 

(Mu)

 

6.hod

Čj

   

odpadá

 

(Vm)

3.O

1.hod

Ov

 

(a5)

supluje

Čeplová Alena

(Vm)

5.O

2.hod

Aj

Sk1

(c6)

změna

Ruberová Hana

 

6.O

5.hod

Šj

Šj

(b5)

změna

Formanová Lenka

 

7.O

1.hod

Zsv

 

(a4)

navíc

Hána Milan

 
 

3.hod

Tv

Chl

(mim)

spojí

Pohanková Markéta

(Ru)

 

4.hod

Tv

Chl

(mim)

spojí

Pohanková Markéta

(Ru)

 

 

Suplování:   Pondělí 24.6.2019

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

1.A

 

exk

exk

exk

exk

           

3.A

 

bes

bes

               

3.B

 

bes

bes

               

4.A

 

kon

kon

kon

kon

kon

kon

kon

kon

kon

 

4.B

 

kon

kon

kon

kon

kon

kon

kon

kon

kon

 

4.O

 

exk

exk

exk

exk

           

7.O

 

bes

bes

               

8.O

 

kon

kon

kon

kon

kon

kon

kon

kon

kon

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Čížková Dita (Absc)

 

Čr

Vk

Vm

Va

           

Kalinová Jiřina (Absc)

-

Ph

Fo

Kr

Vk

..

..

-

-

-

-

Kulmová Magda (Absc)

-

-

..

-

..

..

-

..

..

-

Marshall David (Absc)

       

Čp

           

Rosecká Jana (Absc)

-

..

Ka

-

..

..

-

-

-

-

-

Vávrová Irena (PedD)

 

Ka

-

               

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

5.hod

Ch

Sk1

 

odpadá

 

(Rs)

 

5.hod

Aj

Sk2

 

odpadá

 

(Ve)

 

6.hod

Čj

   

odpadá

 

(Ku)

 

8.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Mz)

 

8.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Ru)

 

9.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Mz)

 

9.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Ru)

1.B

1.hod

Aj

Sk1

(c5)

změna

Kletečková Milena

 
 

1.hod

Aj

Sk2

(c5)

spojí

Kletečková Milena

(Va)

 

2.hod

M

 

(c5)

supluje

Forman Petr

(Kn)

 

3.hod

Šj

Šj

(b3)

změna

Formanová Lenka

 
 

3.hod

Rj

Rj

(c5)

spojí

Dočekalová Lenka

(Ku)

 

5.hod

Bi

Sk1

 

odpadá

 

(Ro)

 

5.hod

Ivt

Sk2

 

odpadá

 

(Mu)

 

6.hod

Bi

Sk2

 

odpadá

 

(Ro)

 

6.hod

Ivt

Sk1

 

odpadá

 

(Mu)

 

8.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Ph)

 

8.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Ru)

 

9.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Ph)

 

9.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Ru)

1.O

1.hod

Ivt

Sk2

(a1)

spojí

Černík Václav

(Ȟ)

 

1.hod

Ivt

Sk1

(a1)

změna

Černík Václav

 
 

2.hod

Ivt

Sk1

(a1)

spojí

Veselský Roman

(Ȟ)

 

2.hod

Ivt

Sk2

(a1)

změna

Veselský Roman

 
 

3.hod

Čj

 

(a1)

supluje

Výmolová Eliška

(Ȟ)

 

5.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Mz)

 

5.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Ph)

 

6.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Mz)

 

6.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Ph)

2.A

3.hod

M

 

(b6)

supluje

Králová Dana

(Kn)

 

4.hod

Šj

Šj

(c7)

změna

Formanová Lenka

 
 

5.hod

Hv

Hv

 

odpadá

 

(By)

 

5.hod

Vv

Vv

 

odpadá

 

(Chl)

 

6.hod

Hv

Hv

 

odpadá

 

(By)

 

6.hod

Vv

Vv

 

odpadá

 

(Chl)

2.B

4.hod

Šj

Šj

(c7)

změna

Formanová Lenka

 
 

5.hod

Hv

Hv

 

odpadá

 

(By)

 

5.hod

Vv

Vv

 

odpadá

 

(Db)

 

6.hod

Hv

Hv

 

odpadá

 

(By)

 

6.hod

Vv

Vv

 

odpadá

 

(Db)

2.O

1.hod

Bi

 

(bi)

supluje

Pohanková Markéta

(Kn)

 

2.hod

Aj

 

(b1)

supluje

Kletečková Milena

(Rs)

 

4.hod

Aj

Sk2

(b1)

spojí

Vávrová Irena

(Ȟ)

 

5.hod

Aj

Sk2

 

odpadá

 

(Ka)

 

5.hod

M

Sk1

 

odpadá

 

(Ȟ)

 

6.hod

Z

   

odpadá

 

(Čr)

3.A

5.hod

M

Sk2

 

odpadá

 

(Ru)

 

5.hod

Z

Sk1

 

odpadá

 

(Vk)

 

6.hod

M

Sk1

 

odpadá

 

(Ru)

 

6.hod

Z

Sk2

 

odpadá

 

(Vk)

 

8.hod

FCE

FCE1

 

odpadá

 

(De)

 

8.hod

FCE

FCE2

 

odpadá

 

(Rb)

 

8.hod

CAE

CAE

 

odpadá

 

(Ve)

 

8.hod

MSk

MSk

 

odpadá

 

(Ko)

 

8.hod

Ak

AK

 

odpadá

 

(Md)

 

9.hod

FCE

FCE1

 

odpadá

 

(De)

 

9.hod

FCE

FCE2

 

odpadá

 

(Rb)

 

9.hod

CAE

CAE

 

odpadá

 

(Ve)

 

9.hod

MSk

MSk

 

odpadá

 

(Ko)

 

9.hod

Ak

AK

 

odpadá

 

(Md)

3.B

5.hod

Čj

   

odpadá

 

(Vm)

 

6.hod

M

   

odpadá

 

(Kr)

 

8.hod

FCE

FCE1

 

odpadá

 

(De)

 

8.hod

MSk

MSk

 

odpadá

 

(Ko)

 

8.hod

FCE

FCE3

 

odpadá

 

(Va)

 

8.hod

Ak

AK

 

odpadá

 

(Md)

 

8.hod

FCE

FCE2

 

odpadá

 

(Rb)

 

9.hod

FCE

FCE1

 

odpadá

 

(De)

 

9.hod

MSk

MSk

 

odpadá

 

(Ko)

 

9.hod

FCE

FCE3

 

odpadá

 

(Va)

 

9.hod

Ak

AK

 

odpadá

 

(Md)

 

9.hod

FCE

FCE2

 

odpadá

 

(Rb)

3.O

4.hod

Z

 

(a5)

supluje

Veselský Roman

(Kn)

 

5.hod

Šj

Šj

 

odpadá

 

(Fm)

 

5.hod

Fj

Fj

 

odpadá

 

(Dč)

 

5.hod

Nj

Nj

 

odpadá

 

(Tb)

 

6.hod

F

   

odpadá

 

(Ȟ)

4.O

5.hod

Čj

   

odpadá

 

(Kn)

 

6.hod

D

   

odpadá

 

(Kn)

5.O

5.hod

Aj

Sk2

 

odpadá

 

(Ko)

 

5.hod

Aj

Sk1

 

odpadá

 

(Rb)

 

6.hod

D

   

odpadá

 

(Po)

 

8.hod

Vv

Vv

 

odpadá

 

(Db)

 

8.hod

Hv

Hv

 

odpadá

 

(By)

 

9.hod

Vv

Vv

 

odpadá

 

(Db)

 

9.hod

Hv

Hv

 

odpadá

 

(By)

6.O

4.hod

F

Sk2

(el)

změna

Čepeláková Eva

 
 

4.hod

F

Sk1

(el)

spojí

Čepeláková Eva

(Md)

 

5.hod

Čj

   

odpadá

 

(Bo)

 

6.hod

D

   

odpadá

 

(Če)

7.O

5.hod

F

Sk2

 

odpadá

 

(Ha)

 

5.hod

Aj

Sk1

 

odpadá

 

(Md)

 

6.hod

F

Sk1

 

odpadá

 

(Ha)

 

6.hod

Aj

Sk2

 

odpadá

 

(Md)

 

8.hod

FCE

FCE1

 

odpadá

 

(De)

 

8.hod

FCE

FCE2

 

odpadá

 

(Rb)

 

8.hod

CAE

CAE

 

odpadá

 

(Ve)

 

8.hod

FCE

FCE3

 

odpadá

 

(Va)

 

9.hod

FCE

FCE1

 

odpadá

 

(De)

 

9.hod

FCE

FCE2

 

odpadá

 

(Rb)

 

9.hod

CAE

CAE

 

odpadá

 

(Ve)

 

9.hod

FCE

FCE3

 

odpadá

 

(Va)

 

Zpracováno v systému Bakaláři