Suplování:   Pátek 6.3.2020

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

4.A

         

test

test

       

4.B

         

test

test

       

8.O

         

test

test

       

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Kalinová Jiřina (Absc)

         

Kr

..

       

Nováková Eva (Absc)

 

..

-

<>

-

-

-

       

Ptáčková Klára (Absc)

 

-

Tb

Tb

Tb

..

       

Růžička Aleš (Absc)

-

-

-

..

..

..

..

-

-

-

-

Veselský Roman (Absc)

-

Chl

-

Čp

By

-

..

-

-

-

-

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

3.hod

F

 

(b4)

supluje

Čepeláková Eva

(Vk)

1.B

1.hod

Aj

 

(b7)

supluje

Chlubnová Vladimíra

(Vk)

1.O

3.hod

M

 

(c6)

výměna <<

Čepelák Vlastimil

z 4.3. (St) 1.hod

 

4.hod

Hv

 

(c5)

supluje

Brychta Jaromír

(Vk)

2.A

3.hod

Z

 

(b7)

výměna <<

Černík Václav

z 3.3. (Út) 2.hod

 

4.hod

Z

 

(b7)

přesun <<

Černík Václav

z 3.3. (Út) 1.hod

 

5.hod

Nj

Nj1

(b2)

spojí

Troubilová Lucie

(Pt)

 

5.hod

Nj

Nj2

(b2)

změna

Troubilová Lucie

 

2.B

5.hod

Nj

Nj1

(b2)

spojí

Troubilová Lucie

(Pt)

 

5.hod

Nj

Nj2

(b2)

změna

Troubilová Lucie

 
 

6.hod

Čj

   

odpadá

 

(Kn)

2.O

4.hod

Čj

 

(a3)

výměna <<

Kalinová Jiřina

z 2.3. (Po) 2.hod

3.A

4.hod

Nj

Nj_1

(b6)

spojí

Troubilová Lucie

(Pt)

 

4.hod

Nj

Nj_2

(b6)

změna

Troubilová Lucie

 
 

5.hod

M

 

(b6)

supluje

Králová Dana

(Kn)

3.B

1.hod

M

   

odpadá

 

(Na)

 

4.hod

Nj

Nj_2

(b6)

změna

Troubilová Lucie

 
 

4.hod

Nj

Nj_1

(b6)

spojí

Troubilová Lucie

(Pt)

3.O

3.hod

Nj

Nj

(a3)

spojí

Dočekalová Lenka

(Pt)

4.A

2.hod

Nj

Nj_1

(b2)

spojí

Troubilová Lucie

(Pt)

4.O

6.hod

Bi

   

odpadá

 

(Vk)

6.O

3.hod

D

 

(c7)

výměna <<

Popelová Andrea

z 4.3. (St) 6.hod

7.O

6.hod

Nj

Nj_1

 

odpadá

 

(Pt)

8.O

3.hod

M

 

(a4)

přesun <<

Havel Jan

z 6.hod

 

4.hod

Aj

 

(a4)

navíc

Vávrová Irena

 

Žáci a žákyně 4.A, 4.B a oktávy se 5. a 6. hodinu zúčastní testování vedeného zadavateli z MU Brno.
Testování proběhne v následujících učebnách:
4.A - b5, 4-.B - c6, oktáva - a4.

 

 

Suplování:   Pondělí 16.3.2020

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Čepelák Vlastimil (Absc)

 

-

-

-

-

Mu

-

       

Formanová Lenka (Absc)

 

..

-

Pt

Tb

       

Kondýsková Michaela (Absc)

-

..

..

Chl

Ka

De

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

Šj

Šj

 

odpadá

 

(Fm)

1.B

1.hod

Šj

Šj

 

odpadá

 

(Fm)

1.O

3.hod

Aj

Sk2

(b1)

spojí

Chlubnová Vladimíra

(Ko)

 

5.hod

F

 

(f)

supluje

Musil Petr

(Čk)

2.A

2.hod

Šj

Šj

(a5)

spojí

Dočekalová Lenka

(Fm)

2.B

2.hod

Šj

Šj

(a5)

spojí

Dočekalová Lenka

(Fm)

2.O

5.hod

Aj

Sk2

(a1)

spojí

Denková Dana

(Ko)

4.A

1.hod

MSk

MSk

 

odpadá

 

(Ko)

 

2.hod

MSk

MSk

 

odpadá

 

(Ko)

 

4.hod

Aj

Sk1

(b4)

změna

Kletečková Milena

 
 

4.hod

Aj

Sk2

(b4)

spojí

Kletečková Milena

(Ko)

4.O

3.hod

Šj

Šj

(a5)

spojí

Dočekalová Lenka

(Fm)

5.O

6.hod

Nj

Nj

(b5)

změna

Troubilová Lucie

 
 

6.hod

Šj

Šj

(b5)

spojí

Troubilová Lucie

(Fm)

7.O

5.hod

Šj

Šj

(c4)

spojí

Ptáčková Klára

(Fm)

 

Zpracováno v systému Bakaláři