Stolní tenis | Sportovní soutěže

Gymnázium Žďár nad Sázavou

Soutěž mladých zdravotníků

Stolní tenis

Datum: 28.12.2016 | Aleš Růžička

Stolní tenisNaše dorostenky nejlepší v kraji. Dorostenci nejlepší v okrese.

25. 10. 2016 proběhlo ve Žďáře nad Sázavou okresní kolo přeboru dorostenců ve stolním tenisu. Na tomto turnaji nenašlo žádné z našich reprezentačních družstev přemožitele, obě družstva turnaj vyhrála a postoupila tak do krajského kola. Chlapci reprezentovali ve složení Vavřík Lukáš, Parcl Václav, Ťupa Miroslav a Přívětivý Adam. Dívky reprezentovaly ve složení Němcová Eliška, Vencálková Monika a Zástěrová Šárka.

Krajské kolo se konalo 9.11.2016 v Havlíčkově Brodě. Zde chlapci vybojovali celkové 5. místo. Lépe se dařilo dívkám, které turnaj opět vyhrály a vybojovaly si tak právo startu na republikovém finále, 21.–22. 11. 2016 v Holicích u Pardubic. Zde svoji letošní reprezentační sezónu dívky zakončily na solidním 11. místě.

A jak si vedli naši mladší reprezentanti? Na okresním kole kategorií III a IV, které se konalo 2. 11. 2016 ve Žďáře nad Sázavou získali:
» Chlapci kategorie III, ve složení Budzinski Marek, Pelikán Petr a Brož Patrik: 4. místo.
» Chlapci kategorie IV, ve složení Linhart Vít, Váša Marek a Vít Lukáš: 3. místo.
» Dívky kategorie IV, ve složení Kadlecová Barbora a Hájková Tereza: 2. místo.

Všem reprezentantům blahopřejeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy. Lukáši Vavříkovi děkujeme také za vedení našich reprezentantů v pozici doprovodu a trenéra.

» Fotogalerie - okresní kolo
» Fotogalerie - krajské kolo
» Fotogalerie - republikové finále