Takový byl Festival vzdělávání 2017 | Přijímací zkoušky

Gymnázium Žďár nad Sázavou

Republikové finále orientačního běhu

Takový byl Festival vzdělávání 2017

Datum: 21.11.2017 | Milan Hána

Festival vzdělávání 2017Navštívili jste stánek naší školy? Přemýšlíte o studiu na naší škole?
Rozhodli jste se studovat na naší škole? Chcete si prohlédnout naši školu?
Právě Vám jsou určeny následující řádky.

Skončil tradiční festival vzdělávání, na kterém zástupci středních škol seznamují žáky základních škol a jejich rodiče s náplní a perspektivami studia na svých školách.


Festival vzdělávání 2017Pokud máte vážný zájem o studium na naší škole, nebo patříte mezi váhající, můžete si doplnit informace z festivalu vzdělávání na Dnech otevřených dveří, které se budou konat 5. a 6. ledna 2018 (pozvánka). Pokud jste si na našem stánku nevyzvedli bulletin se základními informacemi o naší škole, zde si ho můžete stáhnout.

Zájem žáků i dospělých upoutala prezentace vybraných přístrojů z badatelského centra školy. Pokud i Vás zaujala a chcete vidět celé badatelské centrum, navštivte naše Dny otevřených dveří.

Úspěšnost školy ovšem nestojí pouze na přírodovědných a technických předmětech, ale i na humanitních předmětech (jazykových a společenskovědních), jak jste se mohli přesvědčit na promítané prezentaci.

Festival vzdělávání 2017Příjemnou atmosféru kolem našeho stánku dokresluje i kolekce snímků, které přikládáme. Najdete mezi nimi některé z Vás, kteří získali naše tričko, ale i ty, kteří Vám ochotně poskytovali informace o naší škole: správce badatelského centra a učitele školy Ing. J. Havla, zástupce ředitele PhDr. M. Hánu, bulletin s informacemi předávali s nadšením v dopoledních hodinách E. Peterková (2. B) a P. Nováčková (2. A), v odpoledních hodinách M. Hromádková (4. A) a J. Šusták (3. A). Přístroje z badatelského centra Vám během festivalu předváděli - sekce robotů: J. Rosecký (4. A) – po celý den, A. Šindelářová (kvinta) - dopoledne a M. Ubr (2. A) – odpoledne. Biologickou sekci reprezentovaly v dopoledních hodinách S. Peřinová a M. Trembaczová (septima), v odpoledních hodinách L. Sáblíková a M. Röhrichová (4. B). Fyzikální sekci zastupovali J. Bartoš (septima), M. Novák, M. Zažímal, A. Stárková, A. Švaňhalová (kvinta).

Foto: L. Doubek, M. Hána, J. Rosecký

Festival vzdělávání 2017Festival vzdělávání 2017Festival vzdělávání 2017Festival vzdělávání 2017Festival vzdělávání 2017


Festival vzdělávání 2017Festival vzdělávání 2017Festival vzdělávání 2017Festival vzdělávání 2017