Přiveď prarodiče do školy | Aktivity | Gymnázium Žďár nad Sázavou

Přiveď prarodiče do školy | Aktivity

Gymnázium Žďár nad Sázavou

Sport

Přiveď prarodiče do školy

Datum: 24.11.2017

Nebaví tě pořád prarodičům vysvětlovat, jak bylo ve škole? Pojď jim to ukázat!
Přiveď 8. prosince 2017 babičku nebo dědu do školy a ukaž jim, jak probíhá výuka na našem ústavu. Máš-li zájem, nahlas se co nejdřív svému třídnímu zástupci v Radě studentů – kapacita je omezena!

8. prosince 2017 budou mít studenti jedinečnou možnost přivést do školy svou babičku nebo dědečka a ukázat jim, jak naše škola funguje. Ze studentů, kteří budou mít zájem, a jejich prarodičů bude vytvořena třída, která bude mít po celý den speciální výuku. Celkem ve škole stáví čtyři vyučovací hodiny pod vedením studentů z projektu Catch EyoU a některých učitelů. Aby byl pro prarodiče zajištěn opravdu autentický zážitek, tak bude den zakončen chutným obědem z naší školní jídelny.

Akci pořádá tým studentů zapojených v projektu Catch EyoU, ve kterém jde o zapojení mladých lidí do veřejného dění. Studenti měli za úkol vybrat si nějaký společenský problém, který by se snažili vyřešit. Naši studenti se věnují mezigeneračním vztahům a touto akcí chtějí poukázat na to, že by se mladí lidé měli snažit aktivně udržovat kontakt se svými prarodiči, protože je velmi přínosný pro obě strany.


Přiveď prarodiče do školy