Přiveď prarodiče do školy | Aktivity

Gymnázium Žďár nad Sázavou

Soutěž mladých zdravotníků

Přiveď prarodiče do školy

Datum: 24.11.2017

Nebaví tě pořád prarodičům vysvětlovat, jak bylo ve škole? Pojď jim to ukázat!
Přiveď 8. prosince 2017 babičku nebo dědu do školy a ukaž jim, jak probíhá výuka na našem ústavu. Máš-li zájem, nahlas se co nejdřív svému třídnímu zástupci v Radě studentů – kapacita je omezena!

8. prosince 2017 budou mít studenti jedinečnou možnost přivést do školy svou babičku nebo dědečka a ukázat jim, jak naše škola funguje. Ze studentů, kteří budou mít zájem, a jejich prarodičů bude vytvořena třída, která bude mít po celý den speciální výuku. Celkem ve škole stáví čtyři vyučovací hodiny pod vedením studentů z projektu Catch EyoU a některých učitelů. Aby byl pro prarodiče zajištěn opravdu autentický zážitek, tak bude den zakončen chutným obědem z naší školní jídelny.

Akci pořádá tým studentů zapojených v projektu Catch EyoU, ve kterém jde o zapojení mladých lidí do veřejného dění. Studenti měli za úkol vybrat si nějaký společenský problém, který by se snažili vyřešit. Naši studenti se věnují mezigeneračním vztahům a touto akcí chtějí poukázat na to, že by se mladí lidé měli snažit aktivně udržovat kontakt se svými prarodiči, protože je velmi přínosný pro obě strany.


Přiveď prarodiče do školy

Navštivte nový informační portál pro návštěvníky a obyvatele města Žďár nad Sázavou.